Piaskowanie szkła i luster

Firma Indusco Solution, dystrybutor sprzętu antykorozyjnego, poleca Państwu profesjonalne piaskowanie szkła i luster. Proponowana przez nas usługa umożliwia zdobienie powierzchni szkła różnorodnymi wzorami. Piaskowanie oferowane przez Indusco Solution dostępne jest w konkurencyjnych cenach.

 

Co to jest piaskowanie szkła?

Piaskowanie szkła nazywane jest także matowieniem. Jest to bowiem proces, który polega na matowieniu powierzchni szkła, na przykład lustra. Efekt taki uzyskuje się przy pomocy strumienia piasku pod wysokim ciśnieniem. Piasek usuwa z obrabianego elementu wierzchnią warstwę szkła. Tym sposobem dochodzi do zmatowienia powierzchni.

 

Zdobienie szklanych powierzchni

Oferowane przez Indusco Solution zdobienie szkła metodą piaskowania ma bardzo szerokie zastosowanie. Sposobem tym można ozdobić między innymi:

  • - lustra,
  • - szklane drzwi,
  • - kabiny prysznicowe,
  • - wazony,
  • - półki szklane,
  • - balustrady,
  • - i wiele innych.

 

Atrakcyjne szkło piaskowane

Piaskowanie luster i szkła oferowane przez Indusco Solution umożliwia stworzenie dowolnych wzorów na szklanych powierzchniach. Uzyskana dekoracja może mieć dwojaki charakter:

 

  • - zmatowiona dekoracja na gładkim szkle,
  • - przeźroczysta dekoracja na matowym szkle.

 

Nakładanie atrakcyjnych wzorów na powierzchnię szkła

Państwa zlecenia z zakresu matowienia szkła wykonujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Firma Indusco Solution dysponuje nowoczesnymi i markowymi piaskarkami. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu profesjonalne wykonanie piaskowania luster i innych szklanych powierzchni. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolne wzory na powierzchni szkła. Powierzchnia poddana przez nas piaskowaniu nabiera atrakcyjnego i niepowtarzalnego wyglądu.

 

Koszty matowienia szkła

Zapraszamy do skorzystania z oferty piaskowania luster i szkła. Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc. Specjaliści firmy Indusco Solution wiedzą, jak profesjonalnie piaskować szkło.

Usługa matowienia szkła, w tym luster, dostępna jest w atrakcyjnych cenach. Ostateczne koszty jej wykonania zależą między innymi od rodzaju oraz wielkości obrabianej powierzchni, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnego cennika.